بهترین لباس عروس برای افراد کوتاه قد

انتخاب لباس عروس مناسب، برای تمامی افراد کاری سخت و زمان‌بر به حساب می آید. حال فکر کنید که جزء نوعروسان کوتاه قد هستید؛ مطمئنا پیدا کردن لباسی که با اندام و قد شما هماهنگی داشته باشد بسیار سخت‌تر خواهد بود. اما باید بدانید؛ هر چند برای انتخاب لباس عروس باید به نکات زیادی توجه کنید؛ اما همواره گزینه‌های زیادی برای درخشش در شب عروسی پیش روی شما وجود دارد. در واقع مدل های زیاد و متنوعی از لباس عروس در بازار موجود است که مناسب اندام شما بوده و شما را زیباتر از آن چیزی که هستید نشان می دهد. در این مقاله با توجه به اهمیت این موضوع در نظر داریم نکات مهمی را خدمت شما ارائه دهیم تا بهترین لباس عروس را برای افراد کوتاه قد پیدا کنید. با ما همراه باشید.

بهترین لباس عروس و نکات مرتبط با آن

اگر به به عنوان نوعروس این مقاله را میخوانید؛ مطمئنا میدانید که انتخاب لباس عروس در میان دریایی از مدل کاری سخت و دشوار است و پیدا کردن لباس عروسی مناسب با سلیقه و اندام شما به مراتب سخت تر. امروزه مزون‌ها با معرفی مدل های جدید سعی دارند تا مشتریان را به سمت خود بکشانند. اما شما به عنوان یک نوعروس کوتاه قد برای انتخاب بهترین لباس عروس به فرم بدنتان توجه کرده اید؟ نسبت به نکاتی که میتواند شما را به خواسته‌تان برساند آگاهی دارید؟ این نکات را خدمت شما شرح می دهیم:

نکاتی-برای-انتخاب-بهترین-لباس-عروس

* تجملات را کنار بگذارید

سادگی بهترین انتخابی‌ست که افراد کوتاه قد میتوانند برای لباس عروس‌شان داشته باشند. وجود جزئیات بزرگ و درشتی همچون پاپیون اغلب برای آنها دردسرساز شده و لباس های پفی و پرنسسی همراه با تورهای بلند و دنباله دار نمیتواند بهترین لباسی باشد که در شب عروسی برای درخشش خود انتخاب می‌کنند. شما به عنوان یک نوعروس کوتاه قد باید برای انتخاب بهترین لباس عروس باید جزئیات را از خود دور کنید و به سراغ تورهایی کوتاه، لباس عروس کوتاه و… بروید.

* لباس عروس بدون آستین انتخاب کنید

افراد کوتاه قد اغلب از جثه کوچکی برخوردارند، آنها با انتخاب لباس عروسی بدون آستین میتوانند زیبایی های شانه و گردن خود را به نمایش بگذارند و نکته اینجاست با در نظر گرفتن این موضوع؛ مدل های زیادی برای انتخاب پیش روی خود می بینند. اغلب طراحان توصیه می کنند افراد کوتاه قد، به سراغ مدل هایی بدون بند، بند دور گردنی، بند نازک، یقه های توری و مدل های بدون شانه بروند. حتی اگر به لباس عروس آستین دار علاقمند هستید سعی کنید انتخاب شما آستین هایی کوتاه تر از حد معمول باشد. زیرا انتخاب این مدل از لباس ها، باعث می شود توجه ها به سمت پاها رفته و کشیده‌تر به نظر آیید.

* لباس عروس مدل ماهی؛ بهترین انتخاب

معمولا آن دسته از افرادی به سراغ انتخاب لباس عروس مدل ماهی میروند که میخواهند در مهم ترین روز زندگی خود ظاهری زنانه و البته جذاب تر داشته باشند. هر چند که متناسب بودن این مدل از لباس عروس با اکثر فرم های بدن باعث شده تا طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نماید. این مدل از قسمت بالای زانو گشاد شده و در حین راه رفتن حس زنانگی، جذابیت و فریبندگی را در نوعروسان افزایش می دهد. همچنین برجستگی های بدن را زیباتر از آن چیزی که هست به نمایش میگذارد و پاها را کشیده تر از آن چیزی که هست نشان می دهد. به همین دلیل است که میتواند بهترین لباس عروس برای افراد کوتاه قد به شمار آید.

انتخاب-بهترین-لباس-عروس

* لباس عروس کوتاه بپوشید

تاکنون برای خرید و انتخاب بهترین لباس عروس، به مدل کوتاه فکر کرده اید؟ این مدل هر چند که خیلی مرسوم نیست اما برای بلندتر نشان دادن قد شما بهترین انتخاب است. نکته اینجاست که اغلب نوعروسانی که به سراغ انتخاب لباس عروس کوتاه میروند نه تنها یک تابو شکنی انجام می دهند بلکه از مدل های مرسوم و تکراری دوری کرده و مدلی متفاوت و مدرن را به تن می کنند. این مدل از لباس عروس، باعث می شود تا توجهات به سمت پاها کشیده شود و فارغ از هرگونه نگرانی از شلوغی لباس، مدل هایی کار شده، توری و با جزئیات زیاد انتخاب کنید.

* لباس عروس امپراطوری جزء گزینه‌هایتان باشد

تاکنون به لباس عروس، مدل امپراطوری فکر کرده اید؟ این مدل از لباس عروس همانطور که میدانید؛ خط کمر بالاتر بوده و دامن آن از پایین بالا تنه آغاز می شود. این مدل باعث می شود تا بلند تر و زیباتر از آن چیزی که هستید به نظر آیید. معمولا گفته می شود بهترین لباس عروس برای افراد قد کوتاه این است که خط کمر پایین نداشته باشد زیرا باعث کوتاه نشان دادن بالا تنه می شود. به همین دلیل است که لباس عروس مدل امپراطوری را جزء بهترین مدل ها برای افراد کوتاه قد می دانند.

و در آخر

آگاهی از نکاتی که در این مقاله در رابطه با انتخاب بهترین لباس عروس برای افراد کوتاه قد به آن اشاره شد کمک می کند تا در مهمترین شب زندگی تان، شب عروسی، درخشان تر از همیشه به نظر آیید و همچون ستاره بدرخشید. مطمئنا در این راه افراد، مشاوران و خیاطان نکات و نظرات مفیدی را در اختیار شما قرار می دهند که لحاظ کردن آنها در حین انتخاب و خرید لباس عروس میتواند شما را دقیقا به همان چیزی که مد نظر دارید برساند. پس با توجه به نکات و توصیه های موجود بهترین‌ها را برگزینید.

اشتراک گذاری: